Förgylld och patinerad brons. Föreställande kvinna med lamm. Ytslitage, fläckar. (Höjd 18)
550 SEK | 2021-08-22 11:49 |
500 SEK | 2021-08-22 10:45 |
450 SEK | 2021-08-22 07:05 |
400 SEK | 2021-08-20 21:35 |
400 SEK | 2021-08-21 21:45 |
300 SEK | 2021-08-20 18:35 |
100 SEK | 2021-08-20 11:10 |
100 SEK | Startpris |