Fanerat i mahogny. Med beslag och handtag i mässing. Nyckel finns. Omarbetad inredning. Fanerskador, fläckar, märken. (Höjd 20, 44x28)
1 100 SEK | 2021-08-22 10:17 |
1 000 SEK | 2021-08-22 11:47 |
650 SEK | 2021-08-22 11:36 |
550 SEK | 2021-08-20 19:49 |
500 SEK | 2021-08-21 18:49 |
150 SEK | 2021-08-20 07:26 |
100 SEK | Startpris |