Skulpterad trä och metall. Bronserade. För två ljus vardera. Spår av elektrifiering, ljusarmar med lagningar, enstaka dekorskador. (Höjd 65)
1 500 SEK | 2021-08-20 20:36 |
1 500 SEK | 2021-08-22 10:59 |
500 SEK | 2021-08-20 10:13 |
500 SEK | 2021-08-20 10:22 |
350 SEK | 2021-08-20 01:20 |
250 SEK | 2021-08-20 08:43 |
150 SEK | 2021-08-20 00:02 |
100 SEK | 2021-08-19 20:39 |
100 SEK | Startpris |