Kaffekanna med mustaschfäste, stämplad GOWB. Två på ben, med bl.a. hjärtformad hänkelfäste, m.m. Slitage, enstaka förstärkningar och bulor. (Högsta höjd 26)
350 SEK | 2021-08-22 11:56 |
300 SEK | 2021-08-21 17:40 |
250 SEK | 2021-08-20 22:44 |
200 SEK | 2021-08-20 18:34 |
150 SEK | 2021-08-20 16:48 |
100 SEK | 2021-08-20 16:17 |
100 SEK | Startpris |