Med skuren dekor. Skador, sprickor, maskstungen, slitage. (Höjd 48, bredd 53, djup 30)
1 100 SEK | 2021-08-22 08:20 |
1 000 SEK | 2021-08-20 10:44 |
500 SEK | 2021-08-20 02:33 |
300 SEK | 2021-08-20 08:44 |
200 SEK | 2021-08-20 06:37 |
100 SEK | 2021-08-19 22:50 |
100 SEK | Startpris |