Färglitografi, 110/150. Oramad. Signerad. "Öresundsmötet". Dagmått 55x72 cm. Märken. Ej fullt examinerad.
1 600 SEK | 2021-08-10 18:26 |
1 500 SEK | 2021-08-10 17:39 |
1 000 SEK | 2021-08-10 07:37 |
700 SEK | 2021-08-05 15:48 |
500 SEK | 2021-07-29 09:50 |
300 SEK | 2021-07-14 17:31 |
300 SEK | Startpris |