Färglitografi, 98/180. Signerad. Surrealistisk komposition med potatisryttare. Dagmått 51x67 cm. Ej examinerad ur ram.
1 300 SEK | 2021-08-10 18:08 |
1 200 SEK | 2021-08-10 17:17 |
1 000 SEK | 2021-08-10 18:04 |
800 SEK | 2021-08-10 12:07 |
600 SEK | 2021-08-05 15:48 |
400 SEK | 2021-08-06 09:23 |
300 SEK | Startpris |