Oljemålning på duk. Signerad och daterad 1939. Stilleben med liljor. 63x51 cm. Litet färgbortfall.
6 000 SEK | 2021-08-10 17:58 |
6 000 SEK | 2021-08-10 18:01 |
3 800 SEK | 2021-08-10 07:26 |
1 600 SEK | 2021-07-18 08:08 |
1 400 SEK | 2021-07-09 13:48 |
800 SEK | 2021-07-09 19:50 |
300 SEK | 2021-07-08 18:22 |
300 SEK | Startpris |