Patinerad brons, monterad på stensockel. Signerad och numrerad AC/7. Höjd 56,5 cm. Bredd 37 cm. Sockeln retuscherad.
8 000 SEK | 2021-08-10 18:19 |
7 500 SEK | 2021-08-10 14:20 |
6 500 SEK | 2021-07-09 09:25 |
4 800 SEK | 2021-07-30 20:25 |
4 400 SEK | 2021-07-27 18:57 |
1 000 SEK | 2021-07-25 15:52 |
800 SEK | 2021-07-14 16:18 |
600 SEK | 2021-07-12 19:05 |
300 SEK | Startpris |