Porslin med polykrom och förgylld dekor. "Flora Danica". Höjd ca 8,5 cm. Locket med lagning och smärre nagg, obetydliga dekornagg.
3 200 SEK | 2021-08-10 06:10 |
3 000 SEK | 2021-08-07 13:54 |
2 200 SEK | 2021-08-05 09:15 |
1 600 SEK | 2021-08-05 04:20 |
1 100 SEK | 2021-07-13 11:30 |
1 000 SEK | 2021-07-09 11:27 |
300 SEK | Startpris |