54. GERHARD HENNING, FIGURIN

Porslin med polykrom och förgylld dekor. Juliane-Marie-porslin. Kvinna med spegel, daterad 10/3 1960. Modell nr 1244, se Royal Copenhagen 1930 Juliane Marie Collection Pl 727. Höjd 18 cm. Spegel med lagning.

Varunr 221647

10 Augusti 2021 18:18

Klubbslag12 00 SEK13 00 SEK14 00 SEK 1 600 SEK9 00 SEK10 00 SEK

Utrop 1000 SEK

1 600 SEK2021-08-10 06:09
1 500 SEK2021-08-10 13:56
1 100 SEK2021-07-15 11:45
700 SEK2021-07-15 11:46
400 SEK2021-07-13 12:18
300 SEK Startpris

Onlineauktion 10 Aug. 2021,

Slagavgift 50 SEK Ink.moms

Beställ transport här!