Porslin med polykrom och förgylld dekor. Juliane-Marie-porslin. Kvinna med spegel, daterad 10/3 1960. Modell nr 1244, se Royal Copenhagen 1930 Juliane Marie Collection Pl 727. Höjd 18 cm. Spegel med lagning.
1 600 SEK | 2021-08-10 06:09 |
1 500 SEK | 2021-08-10 13:56 |
1 100 SEK | 2021-07-15 11:45 |
700 SEK | 2021-07-15 11:46 |
400 SEK | 2021-07-13 12:18 |
300 SEK | Startpris |