Porslin med polykrom och förgylld dekor. "Kinesiskt par", Juliane Marie-porslin, daterad 14/2 -38, Royal Copenhagen. Modell nr 2162, se Royal Copenhagen 1930 Juliane Marie Collection Pl 727. Höjd 32,5 cm.
28 000 SEK | 2021-08-10 18:16 |
28 000 SEK | 2021-08-10 18:17 |
18 000 SEK | 2021-08-09 10:03 |
17 000 SEK | 2021-08-05 08:24 |
12 000 SEK | 2021-08-05 04:02 |
5 000 SEK | 2021-08-04 21:57 |
5 000 SEK | 2021-08-04 22:04 |
3 600 SEK | 2021-07-15 11:48 |
2 000 SEK | 2021-07-13 11:28 |
400 SEK | 2021-07-13 11:22 |
300 SEK | 2021-07-07 17:30 |
300 SEK | Startpris |