Glaserat stengods. Lejon, etikettmärkta/stämplade. Höjd 5,5-14,5 cm. Ett litet lejon med nagg.
1 500 SEK | 2021-08-10 18:17 |
1 400 SEK | 2021-08-10 18:16 |
1 000 SEK | 2021-08-10 15:17 |
800 SEK | 2021-08-10 00:08 |
700 SEK | 2021-08-09 22:05 |
600 SEK | 2021-08-05 15:46 |
450 SEK | 2021-07-23 12:32 |
400 SEK | 2021-07-13 15:21 |
300 SEK | 2021-07-12 22:32 |
300 SEK | Startpris |