Patinerad brons på marmorsockel, 2/7. Signerad Mowen 1990. Höjd 39 cm. Smärre repor och märken.
16 000 SEK | 2021-08-10 20:35 |
15 000 SEK | 2021-08-10 14:11 |
12 000 SEK | 2021-08-10 14:04 |
7 500 SEK | 2021-08-04 15:00 |
4 400 SEK | 2021-07-29 11:49 |
4 000 SEK | 2021-07-28 15:05 |
300 SEK | Startpris |