Mässing. "Non Violence". Skultuna. Signerad CFR och stämplad Skultuna. Längd 6,2 cm, höjd 5,5 cm. Repor.
2 200 SEK | 2021-08-08 17:43 |
2 000 SEK | 2021-08-07 21:34 |
1 800 SEK | 2021-08-05 17:09 |
1 400 SEK | 2021-08-05 04:00 |
1 200 SEK | 2021-07-30 20:23 |
1 100 SEK | 2021-07-16 15:54 |
1 000 SEK | 2021-07-12 20:43 |
350 SEK | 2021-07-10 14:02 |
350 SEK | 2021-07-12 15:17 |
300 SEK | Startpris |