43. GERHARD HENNING, FIGURIN

Porslin med polykrom och förgylld dekor. "Eventyr II" formgiven 1913, Royal Copenhagen. Modell nr 1586, se Royal Copenhagen 1930 Juliane Marie Collection Pl 727. Signerad och daterad 12/5-24. Höjd ca 23 cm. Solfjädern avslipad.

Varunr 221636

10 Augusti 2021 18:14

Klubbslag28 00 SEK29 00 SEK30 00 SEK31 00 SEK 3 400 SEK5 00 SEK6 00 SEK7 00 SEK

Utrop 2000 SEK

3 400 SEK2021-08-10 18:08
3 200 SEK2021-08-10 06:08
2 200 SEK2021-08-10 07:30
1 500 SEK2021-08-09 16:20
1 300 SEK2021-08-08 16:39
1 100 SEK2021-08-05 02:29
300 SEK Startpris

Onlineauktion 10 Aug. 2021,

Slagavgift 50 SEK Ink.moms

Beställ transport här!