349. SVEN BOBERG (1870-1935), SKULPTUR

Bemålad gips. Kvinna med påfågel. Signerad. Höjd 41 cm. Smärre repor och märken.

Varunr 221932

10 Augusti 2021 19:57

Klubbslag4 00 SEK5 00 SEK6 00 SEK 1 100 SEK17 00 SEK18 00 SEK

Utrop 2000 SEK

1 100 SEK2021-08-10 19:55
1 000 SEK2021-08-08 12:13
900 SEK2021-08-10 19:37
500 SEK2021-08-02 23:11
300 SEK2021-07-30 17:11
300 SEK Startpris

Onlineauktion 10 Aug. 2021,

Slagavgift 50 SEK Ink.moms

Beställ transport här!