Olja på pannå. Grönskande växtlighet. Signerad G Nordström. 15,5x 25,5 cm.
19 000 SEK | 2021-08-10 17:57 |
18 000 SEK | 2021-08-10 17:57 |
8 500 SEK | 2021-08-09 18:19 |
8 000 SEK | 2021-08-09 18:18 |
6 500 SEK | 2021-07-30 18:36 |
4 800 SEK | 2021-07-18 21:55 |
2 200 SEK | 2021-07-09 13:48 |
800 SEK | 2021-07-13 13:48 |
600 SEK | 2021-07-08 17:58 |
500 SEK | 2021-07-08 18:23 |
300 SEK | 2021-07-08 14:42 |
300 SEK | Startpris |