Stengods. "Jeremia", signerad. Höjd ca 24 cm. Glasyrrepor på baksidan.
4 400 SEK | 2021-08-10 18:07 |
4 200 SEK | 2021-08-10 18:06 |
3 800 SEK | 2021-08-10 14:00 |
3 600 SEK | 2021-08-09 17:36 |
1 900 SEK | 2021-07-24 22:26 |
1 400 SEK | 2021-07-09 13:52 |
300 SEK | Startpris |