Brons. "Venus a la Giraffe". Signerad Dalí och numrerad 330/1500. Gjutarstämplar Venturi Arte. Höjd 57 cm.
20 000 SEK | 2021-08-10 17:57 |
19 000 SEK | 2021-08-10 17:55 |
17 000 SEK | 2021-07-29 00:04 |
16 000 SEK | 2021-07-24 23:32 |
14 000 SEK | 2021-07-08 10:57 |
14 000 SEK | 2021-07-08 22:42 |
10 000 SEK | 2021-07-08 18:17 |
300 SEK | 2021-07-07 16:49 |
300 SEK | Startpris |