Olja på duk. "Ålbottengarn till tork", signerad och daterad a tergo 1932. 52x62 cm.
7 500 SEK | 2021-08-10 18:53 |
7 000 SEK | 2021-08-10 18:49 |
6 500 SEK | 2021-08-10 17:55 |
2 000 SEK | 2021-07-31 14:18 |
1 900 SEK | 2021-07-10 21:30 |
1 200 SEK | 2021-07-24 19:12 |
800 SEK | 2021-07-11 12:45 |
300 SEK | Startpris |