Färglitografi, 81/200. Signerad. Ur boken Cahier d'ombres. Dubbelsidigt ark med text. Dagmått 29x23,5 cm. Hela arket ca 30x47,2 cm.Lätt gulnat blad. Upptejpad i ovankant vid passepartout.
13 000 SEK | 2021-08-06 23:13 |
12 000 SEK | 2021-08-06 13:23 |
10 000 SEK | 2021-08-05 19:26 |
9 000 SEK | 2021-08-05 08:52 |
4 800 SEK | 2021-07-10 21:18 |
4 000 SEK | 2021-07-10 22:30 |
300 SEK | Startpris |