Färglitografi, 36/100. Signerad. "Grand Palais - 1974". Bladets mått 69x52,5 cm. Upptejpd i ovankant vid passepartout. Lätt gulnat. Liten tryckskada i vänster kant.
17 000 SEK | 2021-08-10 18:51 |
16 000 SEK | 2021-08-10 14:52 |
14 000 SEK | 2021-08-10 13:22 |
10 000 SEK | 2021-08-05 08:52 |
8 000 SEK | 2021-07-10 22:29 |
7 500 SEK | 2021-07-10 21:18 |
300 SEK | Startpris |