Oljemålning på duk. Signerad och daterad -75. "Gästerna". 30x20 cm.
7 000 SEK | 2021-08-10 18:08 |
6 500 SEK | 2021-08-10 18:07 |
4 000 SEK | 2021-08-10 18:04 |
1 500 SEK | 2021-08-09 12:06 |
700 SEK | 2021-07-30 20:21 |
600 SEK | 2021-07-30 10:44 |
600 SEK | 2021-08-04 02:26 |
500 SEK | 2021-07-24 23:33 |
300 SEK | Startpris |