Oljemålning på duk. Signerad och daterad -79. Komposition med leksakscowboy. 28x15 cm.
1 000 SEK | 2021-08-10 18:00 |
900 SEK | 2021-08-10 17:50 |
800 SEK | 2021-08-10 17:14 |
600 SEK | 2021-08-05 15:42 |
350 SEK | 2021-07-25 15:49 |
300 SEK | 2021-07-07 21:32 |
300 SEK | Startpris |