Oljemålning på duk. Signerad och daterad -71. Komposition med tallrik och sked. 30x39 cm.
1 300 SEK | 2021-08-10 18:03 |
1 200 SEK | 2021-08-10 18:03 |
1 000 SEK | 2021-08-10 17:13 |
900 SEK | 2021-08-10 17:12 |
600 SEK | 2021-08-10 15:59 |
300 SEK | 2021-07-07 21:07 |
300 SEK | Startpris |