Färglitografi, 117/190. Signerad. "Joker". Dagmått 67x52 cm. Ej examinerad ur ram.
2 400 SEK | 2021-08-10 17:55 |
2 200 SEK | 2021-08-10 17:50 |
2 000 SEK | 2021-08-10 17:28 |
1 900 SEK | 2021-08-10 15:27 |
900 SEK | 2021-08-02 22:49 |
700 SEK | 2021-07-31 18:45 |
350 SEK | 2021-07-08 09:32 |
300 SEK | 2021-07-07 11:50 |
300 SEK | Startpris |