Färglitografi/collage, 74/100. Signerad. Porträtt. Bladets mått 70x50 cm. Ej examinerad ur ram.
1 000 SEK | 2021-07-15 09:19 |
900 SEK | 2021-08-04 19:07 |
700 SEK | 2021-07-13 23:10 |
600 SEK | 2021-07-06 22:19 |
500 SEK | 2021-07-09 13:48 |
350 SEK | 2021-07-07 21:04 |
300 SEK | Startpris |