Gafflar 6+2 samt knivar 6+2. Graverat monogram. Bruksslitage, repor. (Vikt 788g.)
4 000 SEK | 2021-07-30 18:16 |
4 000 SEK | 2021-08-01 11:21 |
3 600 SEK | 2021-07-31 14:33 |
3 200 SEK | 2021-07-29 18:19 |
1 700 SEK | 2021-07-30 01:01 |
1 500 SEK | 2021-07-29 22:32 |
150 SEK | 2021-07-29 20:21 |
100 SEK | Startpris |