Mahogny. Med detaljer i silver och ben. Signerat, med text "Detta sockerskrin tillhör Mjölnaren Herr Fredric Ryborg i Norrköping...". Fanersprickor, nedre kant med fanerskador, mindre ytskada. (Höjd 11, längd 24,5, djup 15)
1 700 SEK | 2021-08-01 11:48 |
1 600 SEK | 2021-08-01 09:49 |
700 SEK | 2021-07-30 22:09 |
650 SEK | 2021-07-30 09:07 |
500 SEK | 2021-07-30 21:13 |
250 SEK | 2021-07-29 20:20 |
100 SEK | Startpris |