Med dekor av klöver. Kaffekoppar 10st, kaffefat 10st, gallerskål samt sockerskål. Bruksslitage, förgyllningsnötningar, enstaka skador. (Kopparnas höjd 7, diameter 8)
2 000 SEK | 2021-08-01 11:35 |
2 000 SEK | 2021-08-01 11:43 |
1 100 SEK | 2021-08-01 08:24 |
300 SEK | 2021-07-31 13:23 |
150 SEK | 2021-07-30 23:07 |
100 SEK | Startpris |