Parerskydd i mässing. Blad i stål, stämplat E.Svalling. Balja svärtad stål. Bruksslitage. (Totallängd 114)
1 900 SEK | 2021-07-31 11:08 |
1 800 SEK | 2021-07-31 21:28 |
1 200 SEK | 2021-07-29 23:07 |
1 200 SEK | 2021-07-30 18:32 |
1 000 SEK | 2021-07-29 20:32 |
600 SEK | 2021-07-29 21:07 |
500 SEK | 2021-07-29 18:10 |
150 SEK | 2021-07-29 19:38 |
100 SEK | Startpris |