Med dekor av klöver. Mattallrikar 27st, djupa tallrikar 21st, förrättstallrikar 14st, assietter 11st, terriner 3st varav en med underfat samt såsskål. Bruksslitage, bl.a. med krackelering, några delar med spricka/nagg/lagning. (Mattallrikarnas diameter 24)
9 000 SEK | 2021-08-01 12:04 |
8 800 SEK | 2021-08-01 12:04 |
8 400 SEK | 2021-08-01 12:02 |
7 200 SEK | 2021-08-01 12:01 |
5 000 SEK | 2021-08-01 11:35 |
3 200 SEK | 2021-07-29 21:58 |
2 900 SEK | 2021-07-30 23:05 |
1 900 SEK | 2021-07-29 22:03 |
1 300 SEK | 2021-07-29 21:38 |
100 SEK | Startpris |