Slipat glas. Kvadratisk fot. Smärre naggar, repor. (Höjd 27)
300 SEK | 2021-08-01 10:25 |
250 SEK | 2021-07-30 19:11 |
200 SEK | 2021-07-31 20:15 |
100 SEK | Startpris |