Med handmålad dekor och förgyllning. Krackelering, hänklar med lagningar och retuscher, förgyllningsslitage. (Fatets längd 30)
950 SEK | 2021-08-01 10:50 |
900 SEK | 2021-07-29 20:32 |
900 SEK | 2021-07-30 21:21 |
100 SEK | Startpris |