Mässing. Sockel i porslin. Lock av glas. Ytslitage, plakett med skada, lock med naggar. (Höjd 38)
750 SEK | 2021-07-30 00:24 |
700 SEK | 2021-08-01 11:44 |
100 SEK | 2021-07-29 18:52 |
100 SEK | Startpris |