Textil, med metallbrodyr. Karl XV monogram. Slitage, dekorskador. (19x13)
1 100 SEK | 2021-08-01 08:32 |
1 000 SEK | 2021-08-01 09:27 |
600 SEK | 2021-08-01 08:12 |
550 SEK | 2021-07-31 22:14 |
500 SEK | 2021-07-31 11:04 |
450 SEK | 2021-07-29 23:10 |
300 SEK | 2021-07-29 20:37 |
200 SEK | 2021-07-29 19:57 |
100 SEK | Startpris |