Slitage, ställvis blekta, viss odör, skador/hål, delvis spröda. (240x110)
2 600 SEK | 2021-08-01 11:01 |
2 500 SEK | 2021-08-01 11:57 |
2 000 SEK | 2021-07-30 10:05 |
100 SEK | 2021-07-30 00:05 |
100 SEK | Startpris |