Litograferad bleckplåt. I form av hus. Ställvis hårt färgslitage, repor. (Höjd 18)
450 SEK | 2021-08-01 11:52 |
400 SEK | 2021-07-31 09:44 |
350 SEK | 2021-07-29 21:21 |
200 SEK | 2021-07-29 22:27 |
100 SEK | 2021-07-29 18:33 |
100 SEK | Startpris |