Vit- samt klarglas. Stämplade. Den vita med mindre kantnaggar. (Höjd 15,5)
800 SEK | 2021-08-01 12:42 |
750 SEK | 2021-08-01 11:42 |
500 SEK | 2021-08-01 11:57 |
400 SEK | 2021-07-31 19:27 |
350 SEK | 2021-07-31 15:17 |
300 SEK | 2021-07-29 23:08 |
150 SEK | 2021-07-29 22:58 |
100 SEK | Startpris |