Trä. I form av björn. Stämplad. Ytslitage. (Höjd 12)
650 SEK | 2021-07-30 10:56 |
600 SEK | 2021-07-30 12:45 |
400 SEK | 2021-07-29 23:57 |
200 SEK | 2021-07-29 22:38 |
150 SEK | 2021-07-29 22:27 |
100 SEK | 2021-07-29 21:06 |
100 SEK | Startpris |