Polykrom. Med dekor av bl.a. stjärnor. Monogramsignerad. Omarbetade kortsidor, bruksslitage, fläckar. (366x125)
4 600 SEK | 2021-08-01 11:58 |
4 400 SEK | 2021-08-01 11:38 |
4 000 SEK | 2021-08-01 00:53 |
2 500 SEK | 2021-07-31 00:37 |
2 100 SEK | 2021-07-30 00:09 |
1 900 SEK | 2021-07-30 02:20 |
1 300 SEK | 2021-07-30 00:07 |
1 200 SEK | 2021-07-30 00:07 |
900 SEK | 2021-07-29 21:29 |
750 SEK | 2021-07-29 21:29 |
250 SEK | 2021-07-29 20:40 |
150 SEK | 2021-07-29 20:17 |
100 SEK | Startpris |