Olja på pannå, sydländsk stadsbild. Signerad. Spikhål. (40x32)
350 SEK | 2021-08-01 11:45 |
300 SEK | 2021-08-01 11:04 |
200 SEK | 2021-08-01 10:51 |
100 SEK | 2021-07-30 00:10 |
100 SEK | Startpris |