Porslin. Med handmålad dekor och förgyllning. Signerad. (Höjd 35)
2 700 SEK | 2021-08-01 12:01 |
2 600 SEK | 2021-07-30 18:30 |
2 400 SEK | 2021-08-01 11:57 |
2 100 SEK | 2021-07-30 17:45 |
500 SEK | 2021-07-29 23:42 |
450 SEK | 2021-07-29 22:57 |
400 SEK | 2021-07-29 22:55 |
300 SEK | 2021-07-29 20:13 |
250 SEK | 2021-07-29 18:47 |
250 SEK | 2021-07-29 19:35 |
150 SEK | 2021-07-29 19:10 |
100 SEK | Startpris |