Olja på duk, figurkomposition. Signerad och daterad 1970/71. Oramad. (41x39)
1 700 SEK | 2021-08-01 11:42 |
1 600 SEK | 2021-08-01 10:08 |
1 500 SEK | 2021-08-01 08:25 |
1 500 SEK | 2021-08-01 09:14 |
1 100 SEK | 2021-07-31 22:34 |
550 SEK | 2021-07-31 21:47 |
100 SEK | 2021-07-29 21:51 |
100 SEK | Startpris |