Olja på duk, figurkomposition. Signerad och daterad 1971. Oramad. (62x42)
1 500 SEK | 2021-08-01 11:41 |
1 400 SEK | 2021-08-01 10:07 |
1 300 SEK | 2021-08-01 09:15 |
800 SEK | 2021-08-01 06:05 |
700 SEK | 2021-07-31 21:46 |
500 SEK | 2021-07-31 17:29 |
350 SEK | 2021-07-30 15:17 |
100 SEK | 2021-07-29 21:50 |
100 SEK | Startpris |