Kaffekoppar 11st, kaffefat 12st, assietter 12st, sockerskål, gräddkanna samt kaffekanna. En kopp med kantspricka, en kopp med litet nagg, bruksslitage. (Kopparnas höjd 6, diameter 7)
2 100 SEK | 2021-08-01 11:45 |
2 000 SEK | 2021-08-01 10:07 |
1 900 SEK | 2021-07-31 16:44 |
1 800 SEK | 2021-07-30 22:12 |
1 500 SEK | 2021-07-31 12:07 |
1 200 SEK | 2021-07-31 11:38 |
750 SEK | 2021-07-30 09:54 |
650 SEK | 2021-07-30 20:08 |
450 SEK | 2021-07-29 23:39 |
400 SEK | 2021-07-29 22:53 |
350 SEK | 2021-07-29 21:06 |
300 SEK | 2021-07-29 20:42 |
250 SEK | 2021-07-29 20:13 |
200 SEK | 2021-07-29 19:38 |
150 SEK | 2021-07-29 19:36 |
100 SEK | 2021-07-29 18:09 |
100 SEK | Startpris |