Patinerad brons. Med dekor av naken kvinna och näckrosor. Stämplad "A9234". Ytslitage. (Höjd 24, innerdiameter 17)
7 800 SEK | 2021-08-01 11:36 |
7 600 SEK | 2021-08-01 12:03 |
6 200 SEK | 2021-08-01 11:32 |
4 000 SEK | 2021-08-01 09:23 |
2 400 SEK | 2021-07-29 21:52 |
2 400 SEK | 2021-07-30 10:59 |
2 000 SEK | 2021-07-29 18:48 |
1 900 SEK | 2021-06-09 09:41 |
100 SEK | Startpris |