Etsning, porträtt av Zorn, Strindberg och Larsson. Signerad. Inramad. (25x19,5)
300 SEK | 2021-08-01 11:50 |
250 SEK | 2021-08-01 11:48 |
100 SEK | 2021-07-31 23:28 |
100 SEK | Startpris |