Olja på papper, figurkomposition. Signerad och daterad 1968. (37x40)
4 200 SEK | 2021-08-01 11:55 |
4 000 SEK | 2021-08-01 11:53 |
2 000 SEK | 2021-08-01 11:09 |
1 500 SEK | 2021-08-01 09:15 |
1 300 SEK | 2021-07-31 15:57 |
1 300 SEK | 2021-07-31 21:43 |
300 SEK | 2021-07-29 20:39 |
100 SEK | Startpris |